1, INFORMACJE OGÓLNE

Internetowy sklep HG1 działający pod adresem sklep.hilex.pl zwany dalej sklepem prowadzony jest prze firmę P.P.U.H. "HILEX GROUP" 1 Krzysztof Kempny z siedzibą w Rybniku przy ulicy Małachowskiego 20A.

NIP 642-040-12-17

Regon 270075537

Rachunek bankowy Idea Bank o/Rybnik

37-1950-0001-2006-0244-9074-0002

 

2. OFERTA

Przedmiotem sprzedaży są produkty wystawione w sklepie. Wszystkie oferowane przez HG1 produkty są fabrycznie nowe i posiadają gwarancję producenta. Firma 'HILEX GROUP" 1 dokłada wszelkich starań, aby informacje zawarte na stronie były aktualne i zgodne ze stanem faktycznym, aczkolwiek nie są one gwarantowane w jakikolwiek sposób. Zamieszczone wizerunki mają za zadanie przybliżyć wygląd oferowanych produktów i mogą różnić się w szczegółach od oryginałów.

 

3. ZAMÓWIENIA I REALIZACJA

Dokonując zamówienia w sklepie nie jest wymagane założenie konta, jednakże warunkiem koniecznym do realizacji zamówienia jest podanie numeru telefonu oraz adresu e-mail. Przesłanie zamówienia powoduje wysłanie przez system automatycznej odpowiedzi skierowanej na adres e-mail podany przez Klienta. Przesłane zamówienie trafia do realizacji, gdzie w razie potrzeby konsultant skontaktuje się z Państwem telefonicznie pod wcześniej wskazanym przez Klienta numerem telefonu.

Zamówienia złożone do godziny 16:00 zostaną zrealizowane w zależności od dostępności produktów do 24 godzin na terenie Rybnika i Żor zaś na terenie całego kraju do 48 godzin.

Przyjęcie zamówienia nie oznacza, że zostanie ono w pełni zrealizowane. Brak towaru na magazynie lub towary na zamówienie zostaną Klientowi zgłoszone i ustalony termin realizacji.

 

4. WYSYŁKA I KOSZTY

Zamówienia powyżej 100 zł/netto na terenie Rybnika i Żor oraz dla stałych klientów na terenie ROW dostarczane są bezpłatnie naszym transportem. Do zamówień poniżej 100 zł/netto doliczamy 10 zł za transport. Na terenie kraju za przesyłkę poniżej 1000 zł/netto do 30kg doliczamy 20 zł, zaś powyżej 1000 zł/netto do 30kg koszt przesyłki pokrywa "HILEX GROUP" 1.

Przesyłki kurierskie realizowane są za pośrednictwem DB Schenker. Na życzenie Klientaistnieje możliwość wysłania przesyłki Pocztą Polską,

Firma "Hilex Group" 1 nie ponosi odpowiedzialności za opóźnienia w dostawie powstałe nie z naszej winy.

 

5. FORMY PŁATNOŚCI

Akceptujemy poniższe formy płatności

- gotówka - przy transporcie własnym HG1

- przedpłata na konto

- odroczony termin płatności - tylko i wyłącznie dla Stałych Klientów

- za pobraniem - przesyłka wysyłana Pocztą Polską

 

6. REKLAMACJE I ZWROTY

Wszystkie oferowane przez nas towary są fabrycznie nowe i posiadają gwarancję producenta, dystrybutora lub importera o ile gwarancja na dany towar jest udzielana, "HILEX GROUP" 1 nie bierze odpowiedzialności za szkody powstałe w wyniku niewłaściwego użytkowania produktów. Stwierdzenie wady wymaga decyzji producenta, dystrybutora lub importera. Po wykryciu wady należy niezwłocznie skontaktować się z BOK telefonicznie lub e-mail'owoa następnie odesłać produkt na nasz adres wraz ze specyfikacją oraz ostemplowaną kartę gwarancyjną. Po pozytywnym rozpatrzeniu przez producenta, dystrybutora lub importera zwrócimy koszt zakupu lub wymienimy towar na nowy co zostanie z Państwem wcześniej uzgodnione.

Nie uwzględniamy reklamacji z powodu różnic wynikających z wyglądu towaru na stronie, spowodowanych np. różnymi ustawieniami monitorów.

Zgodnie z ustawą z dnia 2 marca 2000r. " O ochronie niektórych praw konsumenckich oraz o odpowiedzialności (...)" Dz.U. nr 22 poz.271 Klient ma prawodo zwrotu towaru w stanie niezmienionym. Warunkiem przyjęcia zwrotu jest pozostawienie towaru w stanie kompletnym, nie pogorszonym z uwzględnieniem oryginalnego opakowania.

Zwrotowi nie podlegają koszty związane z przygotowaniem i dostarczeniem wysyłki. Zwroty odbywają się na koszt Klienta; nie przyjmujemy przesyłek wysłanych do nas za pobraniem,

Adres do wysyłki:

P.P.U.H. "HILEX GROUP"1 Krzysztof Kempny

ul. Małachowskiego 20a

44-251 Rybnik

 

7. OCHRONA DANYCH

Zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997r. " O ochronie danych osobowych" Dz. U. nr 133 poz. 833 z późniejszymi zmianami informujemy, że podane dane osobowe są objęte ochroną przed dostępem osób nieuprawnionych. Dane zbierane są w celach realizacji zamówień oraz marketingowych, jednocześnie zapewniamy, że mają Państwo prawo wglądu do swoich danych oraz ich poprawienia. W każdym momencie mogą Państwo zarządać zaprzestania ich przetwarzania; żądanie powinno zostać złożone pisemnie osobiście w siedzibie firmy lub przesłane listem poleconym. Ponadto mają Państwo prawo do zażądania skreślenia adresu e-mail z listy Klientów, zgłosznie telefoniczne, e-mail'owe lub korespondencyjne zostanie od razu uwzględnione.

 

8. POZOSTAŁE INFORMACJE

"HILEX GROUP" 1 nie ponosi odpowiedzialności za niezrealizowane zamówienia z przyczyn technicznych (np. wadliwe działanie sieci) jak również za opóźnienia lub niedostarczenie przesyłki przez firmę kurierską z przyczyn niezależnych od nas, Nie ponosimy odpowiedzialności za złożone zamówienia przez osoby trzecie wykorzystujące adres e-mail oraz hasło Klienta.

Podstawą jakichkolwiek roszczeń stron wynikających z przepisów prawa jest dowód zakupu (faktura, paragon) wystawiony i dostarczony Klientowi wraz z zamówionymi produktami.

W sprawie nieuregulowanych niniejszym Regulaminem stosuje się przepisy Kodeksu Cywilnego.